Z przyjemnością pokażemy CI oblicza Azji. Jeżeli chcesz z nami polecieć do Wielkiej Azji możesz wybrać jedną z trzech poniższych opcji. Każda z nich to oferta dopasowana do Twoich oczekiwań. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Wszystkie wyjazdy prowadzi polski pilot posiadający stosowne uprawnienia potwierdzone egzaminem państwowym. Każdy z uczestników posiada ubezpieczenie do Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (min. 10 000 PLN) oraz Kosztów Leczenia (min. 50 000 PLN).
Image
Image

 

Wycieczki

opcja mniej szoku, więcej folkloru - zdecydowanie dla ceniących względny spokój

Na co dzień współpracujemy z Biurem Podróży "Bezkresy" z siedzibą w Warszawie. Jeżeli chcesz wykupić wycieczkę do Azji - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem. Liczebność grupy wynosi do 15 osób. Głównym celem wyjazdu jest pełna realizacja programu zawartego w ofercie. Modyfikacje programu w trakcie wyjazdu możliwe są w przypadku wystąpienia ograniczeń zewnętrznych (strajk, załamanie pogody). Wyprawy Partnerskie

- opcja więcej szoku, więcej Azji - dla tych którzy, nie boją się azjatyckiego chaosu.

Uczestnicy wyprawy podejmują wszelkie decyzje w sposób demokratyczny. Program wyprawy ulega częstym modyfikacjom. Nadrzędnym celem wyjazdu jest przeżywanie Azji w towarzystwie mieszkańców odwiedzanych krajów. Liczebność grupy rzadko przekracza 10 osób. Należy nastawić się na czasowe niedogodności. Duża dynamika wyjazdu narzuca częstą konieczność przemieszczania się. W trakcie wyprawy korzystamy przede wszystkim z komunikacji lokalnej - autobusów, rikszy, motorikszy. Przy ich pomocy docieramy w miejsca często zapomniane przez przewodniki. Trudy "bycia w drodze" rekompensują spotkania z ludźmi i obserwacja ich codziennych zmagań.

 

 

Wyjazdy grupowe

- czyli W&W - Wycieczki i Wprawy RAZEM.

Jeżeli jest Was kilka osób. Marzycie o odwiedzeniu Azji. Chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę a jednocześnie odkryć magię Himalajów - napiszcie do Nas śmiało. W mailu koniecznie określcie jaki w planowanym wyjeździe ma być udział Wycieczki a jaki Wyprawy. Przygotujemy dla Was ofertę "szytą na miarę". Dzięki niej sami stworzycie swój wyjazd a my go Wam zorganizujemy. Gwarantujemy, że dzięki kontaktom z naszymi kontrahentami w Nepalu i Indiach będziecie mogli skupić się na przeżywaniu Azji zamiast codziennie walczyć ze wszystkim i wszystkim!

*** Come as a guest live as a friend ***